تاریخ امروزآذر 7, 1401
دانلود بازی های تابستانه

معرفی بازی‌های تابستانه توپ

تابستان شروع شده و اوقات فراغت بچها، با تعطیلی مدارس زیادتر شده است. پر کردن صحیح ساعات شبانه روز، دغدغه مهمی است که والدین باید در نظر داشته باشند تا نه به روحیه کودک آسیبی وارد شود و نه والدین از بی‌تابی های کودک کلافه شوند. ما هم تعداد زیادی از بهترین بازی‌های تابستانه را در توپ مارکت قرار دادیم تا به رایگان دانلود و روی گوشی‌های اندرویدی خودتان نصب و بازی کنید. البته همه بازی‌ها به یک شکل نیستند و تفاوت‌های زیادی در سبک بازی و گیم‌پلی آن‌ها وجود دارد. بازیهای تابستانه، محیطی شاد و مفرح دارند تا تداعی گر فراغت در فصل تابستان باشد. همچنین در این بازیها حس اعتماد به نفس کودک برانگیخته میشود و در کودک ایجاد انگیزه می‌کند.

در ادامه با معرفی 8 تا از بهترین‌های تابستانی را با ما همراه باشید …

   Paperema | اوریگامی

هنر اوریگامی یا هنر کاغذ و تا، یکی از هنر های خلاقانه است که به پویایی ذهن و مهندسی کردن آن کمک میکند و در رشد کودک اثرات خوبی دارد. هدف در اوریگامی، ساختن طرح های جالب از کاغذ با کمک تا کردن کاغد و بدون استفاده از چسب یا بریدن کاغذ است.

نحوه بازی به این صورت است که بازی یک شکل خاصی را مشخص می‌کند و کودک باید با تا کردن کاغذ در حرکت های محدود، به شکل مد نظر برسد.

 

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. همچنین بازی برای تمامی سنین مناسب است.

 

Blocky basketball | بسکتبال سرعتی

بسکتبال یک بازی مهیج است که در کنار قدرت بدنی، دقت و سرعت عمل نیز اهمیت بسزایی دارد.  بازی بسکتبال سرعتی گرافیک فانتزی دارد. روند بازی به این گونه است که کودک باید با پاس دادن توپ به هم تیمی اش، آن را به حلقه تیم حریف برسانیم و در اخر هم توپ را به حلقه پرتاب کند. کیفیت پرتاب توپ، بستگی به میزان دقت ما، در هدف گیری روی نوار طیف بستگی دارد. همچنین اگر به اشتباه به سمت بازیکن تیم حریف پاس بدهیم، بازی از ابتدا شروع می‌شود.

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. همچنین بازی برای تمامی سنین مناسب است.

 

 

Domino city  |  شهر دومینو

در تابستان وقت های خالی کودک بسیار زیاد میشود و در کنار بازی و سرگرمی، فرصت خوبی برای یادگیری به وجود می‌آید.

بازی دومینو هم جنبه  آموزشی دارد و هم جنبه مهارتی. از طرف دیگر حس ارامش و طمانینه به فرد میدهد. بازی Domino city در یک گرافیک رنگارنگ و زیبا و با آموزش های ساده،‌ حس لذت بخشی به کودک می‌دهد.

در بازی ما باید در طی یک مسیر مشخص شده، کارتها را با ضربه زدن بکاریم تا در انتهابه مقصد مشخص شده برسیم و در نهایت با ریختن همه دومینو ها، بازی با موفقیت انجام شود. بازی ازمراحل ساده شروع می‌شود و در ادامه، با چالش های بیشتر، مهارت و دقت شما را ارتقاء می‌دهد.

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. همچنین بازی برای تمامی سنین مناسب است.

 

 

  School Summer Sports | مدرسه ورزش‌های تابستانی

استعدادیابی و تجربه ورزش های مختلف، نکته حايز اهمیتی در تربیت است. در مدرسه ورزش‌های تابستانی، کودک درنقش یک دانش آموز، به مسابقات مختلف ورزشی مدرسه می‌رود. در بازی مسابقات مختلفی از جمله دو ، تیراندازی، اسب سواری، شنا، بالاکشیدن از طناب و … وجود دارد. گرافیک بازی سه بعدی است و با محیط کودکانه و موسیقی های شاد، فضای مفرحی به وجود آورده.

والدین عزیز توجه کنند:
در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود. همچنین بازی برای تمامی سنین مناسب است.

 

 

  Star sk8a | اسکیت خیابانی

ترکیب گرافیک لِگویی با یک روند سریع، لذت خاصی دارد. در بازی شما زدن انگشت روی دو طرف صفحه، کاراکتر را کنترل می‌کنید و یه قسمت های مورد نظر می‌روید. اگر در حین بازی، به کناره ها برخورد کنید، بازی از ابتدا شروع می‌شود. بازی دارای زمان محدود است اما با برداشتن موارد موجود در مسیر، امتیازات متفاوتی کسب کنید.

play tennis  | تنیس بازی

تنیس هم یکی از بازی ها و ورزش های پر انرژی و پر هیجان است. در این بازی کودک ابتدا تیم کشور مورد نظر را انتخاب کرده و سپس بازی را شروع می‌کند و با جا به جا و کنترل کردن راکت تنیس، بازی را پیش می‌برد. بازی در دو حالت شروع‌ سریع و مسابقه‌ای دارد. گرافیک بازی سه بعدی است و حس واقع گرایانه دارد.

choppa  | هلیکوپتر نجات

حس انسان دوستی. حس کممک به هم‌نوع. احساس مسئولیت. خطر پذیری و شجاعت. همه ما دوست داریم فرزندمان این اخلاقیات را در خودش داشته باشد تا در مراحل مختلف زندگی به کمک او بیایند. کودک شما در بازی هلیکوپتر نجات، باید به وسیله هلیکوپتر امداد به کمک افراد در خطر برود. گرافیک بازی سبک فانتزی دارد و مانند بازی های سگا است. مراحل بازی از ساده شروع می‌شوند و در مراحل بالاتر به دشواری های بالاتر می‌رسند.

  Archery King | سلطان تیر و کمان

تیر و کمان از سلاح های قدیمی بشر است و قدمتی طولانی دارد. تیر و کمان به خاطر ساز و کار متفاوتش با شمشیر، همیشه محبوبیت خاصی در بین انسان ها داشته. با گذشت زمان، کاربرد جنگی تیر و کمان منسوخ شد اما همچنان این سلاح به عنوان یک ورزش باقی ماند و درالمپیک هم جایگاه ویژه ای به خود گرفت. بازی سلطان تیر و کمان هم با استفاده از این ایده، یک تجربه لذت بخش از تیراندازی به شما می‌دهد.

در بازی، کودک با نگه داشتن انگشت روی صفحه گوشی، کمان را میکشد و با جا به جا کردن انگشت روی صفحه، هدف گیری کرده و در نهایت با برداشتن انگشت، تیر را رها می‌کند.

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *