تاریخ امروزآذر 6, 1400

معرفی بازی داستان باغ وحش ما

یک بازی محبوب، سرگرم‌کننده و جالب که ترکیبی است از بازی‌های سبک پازلی و بازی‌های فکری و مدیریتی یا به تعبیری بازی‌های استراتژی.

 

بچه‌ها با نصب بازی داستان باغ وحش ما یا Family Zoo: The Story برروی تبلت و یا گوشی اندروید باید با حل پازل‌های مختلف باغ وحش خود را بسازند و حیوانات مختلفی را به آن بیاورند.

 

قوانین و ساخت بازی داستان باغ وحش ما دقیقا مشابه بازی‌های پازلی دیگر در سبک تطبیق‌ساز است که در آن‌ها باید با قرار دادن سه تا یا تعداد بیشتری مهرۀ مشابه در کنار هم آن‌ها را از بین ببرید و به همین ترتیب رفته‌رفته همۀ مهره‌های موجود در صفحه را از بین ببرید.

 

داستانی هم که برای بازی طراحی شده است از این قرار است که باغ وحش شما با آن که گل سرسبد بناهای تفریحی شهر است؛ اما شهرداری می‌خواهد آن را خراب کند و یک سوپرمارکت بزرگ به جای آن بسازد. شما باید پازل‌ها را حل کنید و نگذارید این اتفاق بیفتد. شما در واقع با حل پازل‌های بازی، مواد و مصالح مورد نیاز برای تعمیر باغ وحش و همچنین تزئین محل زندگی حیوانات و باغ‌های اطراف آن‌ها را به دست خواهید آورد. شما باید با دوستان قدیمی و جدیدتان ملاقات کنید و با هم‌کاری هم برای تمام حیوانات سرپناهی درست کنید.

 

بازی فضایی رنگارنگ و شاد دارد. در مراحل جورکردنی ترکیدن میوه‌ها جلوه جذابی به بازی داده است و از دیدن این میوه‌ها سیر نمی‌شوید. در بخش باغ وحش اشتیاق بازسازی آن بازیکن را با خود همراه می‌کند تا بارها مراحل بازی را انجام دهد و به نوسازی این باغ وحش بپردازد. کودک دوست دارد فضاهای بیشتری از باغ وحش برای او قابل مشاهده باشد و آن را تکمیل کند. طراحی گرافیکی و صداگذاری بازی از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و مشکل خاصی در حین بازی درگیرتان نمی‌کند.

 

سخنی با والدین:

اگر به دنبال یک بازی سالم سرگرم‌کننده هستید که برای کودک خردسال شما مناسب باشد، بازی داستان باغ وحش ما یکی از این دست بازی‌هاست که لحظات مفرحی را با آن تجربه می‌کند.

 

البته این نکته قابل ذکر است که اینگونه بازی‌ها ماهیتاً بازیکن را ساعت‌ها و روزها با خود همراه می‌کنند و جذابیت آن‌ها ممکن است برایتان دردسر ساز شود. پس مراقب ساعاتی که فرزندتان پای این بازی یا بازی‌های دیگر می‌نشیند و آسیب‌های احتمالی ناشی از آن باشید.

 

این بازی توسط نظام ESRA رده بندی سنی نشده است. در بررسی ما به دلیل عدم وجود محتوای آسیب رسان، انجام این بازی برای همه سنین مناسب است.

 

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *