تاریخ امروزمهر 3, 1401

 معرفی بازی من هم قاسم سلیمانی‌ام

من هم قاسم سلیمانی‌ام یک بازی مرحله‌ای سکوبازی با فضایی کودکانه است که انجام آن برای همه سنین مناسب است.

 

در این بازی کودک در نقش یک پسر یا دختر از روی موانع مرحله که سکوها و خارهای وحشی هستند، عبور می‌کند تا خودش را به پرچم انتهای مرحله جایی که سردار سلیمانی منتظر اوست، برساند. بازی به کودک یاد می‌دهد که مثل سردار سلیمانی با دیگر همنوعانش مهربان باشد و با پرتاب گل به سمت آن‌ها، دوستی و محبت را گسترش دهد. همچنین برخلاف بازی‌های رایج خبری از خشونت نیست و حتی خارهای وحشی نیز با پرتاب گلبرگ‌ها محو و تبدیل به گل می‌شوند.

 

در این بازی ده مرحله طراحی شده است که به پایان رساندن آن برای هر سن و سالی ممکن است. مراحل اغلب کوتاه هستند و با چندین پرش از روی سکوها به پایان می‌رسند. البته اگر کودک بخواهد همه گل‌ها و آیتم‌های قابل جمع‌آوری در صفحه را بدست آورد، زمان بیشتری برای اتمام بازی صرف می‌کند.

در ابتدا شخصیتی که با او بازی می‌کنید یک پسربچه است. با دکمه‌های جهتی به چپ و راست می‌رود و با دکمه پرش می‌پرد و دکمه دیگری برای پرتاب گلبرگ دارد. در جاهایی از مراحل بازی سکوهای مخفی وجود دارند که کشف آن برای خردسالان جذاب خواهد بود و از طریق آن ستاره، سکه و الماس‌هایی بدست می‌آورند.

 

در منوی بازی گزینه انتخاب شخصیت وجود دارد که در این بخش با خرج کردن آیتم‌های جمع‌آوری شده می‌توانید شخصیت‌های بیشتری برای بازی کردن انتخاب کنید.

 

بازی من هم قاسم سلیمانی‌ام با استفاده از نرم‌افزار گیم میکر که یک نرم‌افزار بازی‌سازی است، توسط گروه آلبالو (تولیدکننده محصولات فرهنگی-آموزشی ویژه خردسالان) ساخته شده است. برنامه‌نویس آن فاطمه دهقان و طراح کاراکتر سیده ریحانه رضوی هستند.

 

می‌توانید این بازی اندرویدی را به رایگان از طریق توپ مارکت دریافت نمایید.

 

 

 

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *