تاریخ امروزآذر 7, 1401
بازی زوما برای گوشی‌های اندروید

بازی زوما برای گوشی‌های اندروید: بازی شلیک توپ‌های رنگی

بازی زوما قدیمی را به خاطر دارید؟ زوما یکی از بهترین بازی‌های تفننی حدود ۲۰ سال قبل است که اکثر افراد آن را بازی کرده و یکی از تفریحات زمان کودکیشان محسوب می‌شود. امروز می‌خواهم یک بازی مشابه را برای گوشی‌های اندرویدی معرفی کنم که هر سن و سالی را جذب می‌کند. بازی Zumba Legend یا افسانه زومبا.

در این مطلب به معرفی بازی جدید افسانه زومبا و ویژگی‌های آن می‌پردازیم و سپس نکاتی را که والدین قبل از دانلود این بازی برای کودک خود لازم است بدانند را یادآوری می‌کنیم.

شلیک لذت بخش توپ‌های رنگی

این بازی از ترکیب چند مولفه تشکیل شده از جمله دقت و تمرکز، سرعت عمل و کمی استرس ناشی از باخت. ترکیب این مولفه‌ها بازی را جذاب کرده است و بازیکن تمام تلاشش را بکار می‌گیرد تا نگذارد توپ‌ها به دروازه یا سوراخ پایانی برسند. کاری که باید انجام دهید ساده است. شما کنترل یک موجودی را بر عهده دارید که از دهانش توپ شلیک می‌کند و همزمان می‌تواند بین دو رنگ سوییچ کند (توپ رنگی را جابه‌جا کند).

 

بازی زوما برای گوشی‌های اندروید

 

ردیفی از توپ‌ها از یک سوی صفحه وارد شده و به حرکت خود ادامه می‌دهند تا در نهایت به سوراخ پایانی برسند. شما باید با شلیک توپ‌ها به سمت توپ‌های همرنگ خود، مانع از اینکار شوید. اگر حداقل سه توپ همرنگ کنار هم قرار گیرند، انفجار صورت می‌گیرد و از بین می‌روند. آیتم‌هایی مثل برگشت زمان، کند کردن یا متوقف کردن حرکت، شلیک آتشین کمکی، توپ هفت رنگ یا همه رنگ، و چند آیتم دیگر را می‌توانید وقتی در مسیر ظاهر شدند بدست آورید و استفاده کنید. بعضی از این آیتم‌ها از پایین صفحه به تعداد محدود وجود دارند که اگر تمام شوند باید آن‌ها را مجدداً خریداری نمایید.

بازی مرحله به مرحله سخت‌تر شده و بر هیجانش افزوده می‌شود. گاهی مسیر مارپیچی حرکت به شکلی است که نمی‌توانید به راحتی نشانه‌گیری و شلیک کنید چراکه توپ‌های نزدیک‌تر مانع از شلیک شما به توپ‌های پشتی می‌شوند. اینجاست که بکارگیری همه توان بازیکن از دقت و سرعت عمل چاره‌ساز می‌شود و باید همه مهارت خود را بکار ببرید تا به سرعت رنگ‌ها را ببینید، جای مناسب برای پرتاب را شناسایی کنید و بعد از یک نشانه‌گیری دقیق به سمت هدف شلیک کنید.

 

مراحل بازی؛ بازی توپی قورباغه اینبار با طرحی جدید

مراحل بازی دارای زمینه‌های متنوعی از نظر رنگ و طرح است. ۹۰۰ مرحله در منوی بازی نمایش داده می‌شود که ما موفق به انجام آن‌ها نشدیم و نمی‌دانیم همه آن‌ها تابه‌حال قابل بازی هستند یا خیر ولی تعداد مراحل بازی آنقدر زیاد است که تا مدت‌ها شما را سرگرم کند.

 

بازی زوما برای گوشی‌های اندروید

 

دانلود بازی زوما برای اندروید (افسانه زومبا)

بازی افسانه زومبا را می‌توانید با حجم ۶۵ مگابایت و به رایگان از توپ مارکت دانلود و نصب نمایید.

 

نکاتی برای والدین

این بازی برای طیف یا گروه سنی خاصی طراحی نشده و همه می‌توانند از انجامش لذت ببرند. حتی بزرگترها یکی از مشتری‌های این سبک بازی‌ها هستند. اما لازم است به این نکته اشاره کنم که می‌توان به جنبه‌های مثبت و منفی بازی همزمان توجه کرد. افسانه زمبا می‌تواند مهارت‌های گوناگون فرزند شما شامل دقت، تمرکز، سرعت عمل و هماهنگی چشم و دست را تقویت کند. از طرفی بازی کمی اعتیاد آور است و باید روش صحیحی برای پیشگیری از آسیب‌های ناشی از آن اتخاذ کنید. می‌توانید از اپلیکیشن‌های کنترل والدین برای مدیریت زمان استفاده کودک از گوشی و برنامه‌های آن استفاده کنید.

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *