تاریخ امروزمهر 4, 1401

دانلود بازی رنگ‌ها برای کودکان

بازی رنگ‌ها یک بازی ایرانی و با صدای راهنمای فارسی با محوریت آموزش رنگ‌ها برای کودکان است. در واقع این بازی مجموعه‌ای از بازی‌های کوچک است که همگی درباره رنگ‌ها هستند. در هر یک از این بازی‌ها به نحوی کودک باید رنگ‌ها را تشخیص دهد و پاسخ صحیح به سوالات بدهد. البته برخی نیز صرفاً جنبه سرگرمی (و آموزش غیرمستقیم) دارند مانند زیلوفون که کودکان با آن موسیقی می‌نوازند.

 

در این بازی ابتدا کودک به یادگیری رنگ‌ها و کلمات می‌پردازد، سپس می‌تواند با بازی کردن بخش‌های سرگرم کننده و شاد برنامه، به تمرین و تکرار آموخته‌های خود بپردازد. محیط بازی به گونه‌ای طراحی شده که در عین جذابیت برای کودکان، استفاده از آن نیز راحت باشد.

 

در یک بازی، رنگی در بالای صفحه نمایش می‌یابد و سه شکل با رنگ‌های مختلف در پایین صفحه دیده می‌شود. کودک باید آن شکلی که همرنگ بالا است را انتخاب کند. در بازی دیگر باید بادکنک‌هایی که به رنگ مشخص شده در مرحله است را بترکاند و بازی‌های متنوع دیگری که به نحوی رنگ‌ها را به کودکان شما آموزش می‌دهند.

 

بازی رنگ‌ها محیط کارتونی و شادی دارد و برای تجربه همه بازی‌های آن دو صفحه وجود دارد. اگر انگشت را روی صفحه بکشید وارد صفحه دوم بازی می‌شوید.

 

نقاشی و رنگ‌آمیزی نیز یکی از بازی‌های این مجموعه است. در بخش نقاشی کودک با توجه به رنگ‌های آموزش دیده می‌تواند نقاشی‌ها‌ی خلاقانه بکشد و یا به رنگ آمیزی الگوهای متفاوت بپردازد. قابلیت ذخیره‌سازی و به اشتراک‌گذاری نقاشی‌ها نیز وجود دارد. عکس‌های ذخیره شده را می‌توانید در بخش آلبوم، داخل برنامه مشاهده کنید.

 

ویژگی‌های بازی:

دو زبان فارسی و انگلیسی

بازی‌های جذاب کودکانه: بادکنک‌ها، توپ و سبد، بلز، پازل و تعدادی بازی دیگر

یادگیری رنگ‌ها با سرگرمی

حجم کم بازی

کیفیت خوب طراحی‌ها و صداها

 

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *