تاریخ امروزمرداد 25, 1401

دانلود رایگان بازی بن تن برای اندروید + ۲ بازی کودکانه

بن تن یا بن ۱۰ یکی از معروف‌ترین سریال‌های کارتونی است که بازی‌هایی هم از روی این مجموعه ساخته شده. ما دو بازی از این مجموعه کارتونی که مخصوص کودکان ساخته شده برای گوشی‌های اندرویدی آماده کردیم که در ادامه به معرفی این دو بازی می‌پردازیم. لازم به ذکر است هر دو بازی بدون دیتا دانلود می‌شوند و حجم کمی از اینترنت شما را مصرف می‌کنند. با توپ مارکت همراه باشید.

بن تن: هیولای دونده

بازی بن ۱۰ Alien Run یا هیولای دونده یک رانر دوبعدی است. یعنی بازیکن در مسیری متشکل از سکوها و پرتگاه‌ها می‌دود و می‌پرد تا زمانی که مرحله را تمام کند یا بر اثر یک اشتباه ببازد. بعد از انتخاب سال تولد و پذیرفتن شرایط حریم شخصی و قوانین، وارد بازی می‌شوید.

در چند کمیک داستان مختصر بازی توضیح داده می‌شود. دکتر آنیمو با دستگاه خود Animerger قصد دارد همه هیولاهای تبدیل شده را از آن خود کند. حالا بن تن می‌دود و با آمنیتریکس خود را تبدیل به هیولاهایی مثل چهار دست می‌کند و با دیگر موجودات شرور مبارزه می‌کند. ۸ هیولای دیگر را از منوی بازی می‌توانید با الماس (۲۰۰ الماس که جمع کردنش دشوار است) آزاد کنید.

 

 

وقتی درجه آمنیتریکس کامل می‌شود با اشاره روی آن به هیولا تبدیل می‌شوید و می‌توانید به سمت دشمنان حمله کنید. البته والدین نگران نباشند چراکه سطح خشونت بازی بسیار خفیف و کارتونی است. پیشنهاد ما برای انجام این بازی رده سنی ۷+ سال است.

در بازی ماموریت‌هایی تعریف شده که اگر نوار پیشرفت هرکدام آن تکمیل شود، سکه جایزه می‌گیرید. همچنین در مسیر می‌توانید سکه‌هایی که اطراف خود و روی هوا معلق هست را با پرش بگیرید. جمع کردن حروف درون مرحله یکی دیگر از کارهاییست که انجام می‌دهید. چندین محیط طبیعی از جمله جنگل، صحرا، کوهستان و کارناوال شادی در مراحل «بن تن: هیولای دونده» یکی پس از دیگری آزاد می‌شوند تا آن‌ها را بازی کنید.

انجام این بازی برای تقویت دقت، تمرکز و سرعت عمل کودکان مفید است. ضمناً توجه کنید که در صورت اتصال به اینترنت، در حین بازی تبلیغات اینترنتی نمایش داده می‌شود.

 

 

بن تن: صعود چالشی

نام اصلی این بازی Super Slime Ben است. بازی فاقد داستان است. هنگام شروع آموزش نحوه کنترل به بازیکن داده می‌شود. برای بالا رفتن از جعبه‌ها چپ یا راست صفحه را تپ کنید. می‌توانید با کشیدن انگشت به جهت راست یا چپ نیز از جعبه‌ها به پایین سر بخورید. وظیفه بازیکن این است که به سمت بالا صعود کند و خود را به پورتال یا دروازه برساند. بعضی مواقع جعبه‌ها روی هم قرار گرفته‌اند و لازم است چند بار به سمت آن‌ها تپ کنید تا یک به یک از بین بروند و به ارتفاع مناسب برای پرش برسند.

 

 

البته چالش‌هایی در این صعود وجود دارد. مایع‌هایی شناور که به سمت بالا می‌آیند شما را وادار می‌کند که سریعتر واکنش نشان دهید؛ چراکه اگر به شما برسند می‌بازید. همچنین پرتابه‌ها و شعله‌های چرخشی در این مسیر شما را به چالش و سختی می‌اندازند. اهدافی در ابتدای مرحله به بازیکن نشان داده می‌شود که تکمیل کردنشان امتیاز به همراه دارد.

اگر در میانه مسیر ببازید، می‌توانید با مشاهده یک تبلیغ بازی را از همانجا ادامه دهید. این کمک تنها یکبار در مرحله فعال می‌شود و اشتباه دوم برابر است با شروع دوباره از ابتدای مرحله. بازی به نحوی جنبه رکوردی نیز دارد. هرچه بیشتر صعود کنید، امتیاز صعودتان به عنوان یک رکورد جدید ثبت می‌شود.

با جمع‌آوری مهره‌های درون بازی می‌توانید از منوی بازی شخصیت‌های جدیدی را از بین هیولاها آزاد کنید و با آن‌ها بازی را ادامه دهید.

بازی دارای جزئیات و ظرافت‌های دیگری در گیم‌پلی خود است که باید آن را خودتان تجربه کنید.

اگر قصد انتخاب این بازی را برای فرزند خود دارید لازم است اشاره کنم که انجام این بازی برای ۷+ سال مناسب است. انجام این بازی به تقویت دقت، تمرکز، سرعت عمل و هماهنگی چشم و دست کمک می‌کند.

 

 

 

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *