تاریخ امروزآذر 7, 1401

رویداد مادر-دختری توپ مارکت و کدومو

تربیت رسانه‌ای برای کودک و نوجوانان از مسائل مهم امروز و آیندة کشور است. در این مسیر، سامانة هدایت مصرف توپ مارکت تلاش دارد که این دغدغه کشور و خانواده‌های ایرانی را دنبال کند.

در همین زمینه، توپ مارکت با کمک باشگاه خانوادۀ کدومو، جمعی از والدین، مربیان و نوجوانان را گرد هم خواهد آورد تا با هم و در کنار یکدیگر و با تسهیلگری کارشناسان و متخصصان بتوانند گام‌های موثری در جهت ارتقاء تربیت رسانه‌ای خانواده‌ها بردارند.

رویداد مادر – دختری با هدف پیوند بیشتر میان مادران و نوجوانان دختر و به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) در روز دختر، برگزار می گردد . در این روز، حدود 15 خانواده(مادر و دختر) از میان ثبت‌نام‌کنندگان انتخاب شده و در این رویداد شرکت خواهند کرد.

مضمون اصلی این رویداد گفتگوی امن میان مادران و نوجوانان است. گفتگو به عنوان حلقۀ گمشدۀ میان والدین و نوجوانان با حضور متخصصان امر، می‌تواند آغاز نزدیکی بیشتر این دو نسل باشد.

در این رویداد، بخش‌های مختلفی همچون معارفه افراد، بازی‌های مناسب و مفرح، گفتگوی والدین و متخصصان، گفتگوی نوجوانان و متخصصان، گفتگوی خانواده‌ها، پذیرایی، اهدای هدایا به مناسبت روز دختر و … وجود خواهد داشت.

همچنین امکان استفاده از شهربازی حرکتی و دیجیتال برای نوجوانان از دیگر جذابیت‌های این رویداد است.

رویداد مادر دختری رویدادی با هدف تربیت رسانه ای خانواده ها با محوریت رسیدگی به چالش ها و دغدغه های مادرانه در نگاه تربیتی دختران است که در سالروز ولادت حضرت معصومه (س) در تاریخ چهارشنبه 11 خرداد 1401 ساعت 15 الی 19:30 و با همکاری مشترک توپ مارکت و کدومو برگزار می گردد .

لینک ثبت نام برای شرکت در رویداد :

https://evnd.co/LLTmm

لینک دانلود اپلیکیشن توپ مارکت ( سامانه امن مادر و فرزند ) :

https://toopmarket.com/

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *