تاریخ امروزتیر 16, 1401
بازی‌های آموزشی اندروید برای کودکان

معرفی بازی‌های آموزشی اندروید برای کودکان

بازی‌های آموزشی اندروید، ابزارهای خوبی برای ساختن پایه‌های مهارتی در کودکان هستند. بازی‌ها دارای جنبه‌های سرگرمی هستند و می‌توانند مهارت‌های مهمی را به کودکان پیش دبستانی و دبستانی بیاموزند. از جمله این مهارت‌ها می‌توان به ریاضیات و زبان اشاره کرد که کودکان بسیاری از این مهارت‌ها را در دوره آموزشی دبستان می‌آموزند. اگر به دنبال بازی‌هایی هستید که پایه‌های ریاضی، زبان، علوم اجتماعی و … را تقویت کند، بازی‌های آموزشی بهترین گزینه هستند. بازی‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که کودک به تنهایی با آن‌ها ارتباط برقرار کند و بار آموزشی آن منتقل شود.

بعد از ایجاد شناخت کافی می‌توانید با دانلود بازی‌های آموزشی اندروید برای کودکان خود، علاوه بر سرگرمی آن‌ها را با دنیایی از دانستنی‌های آموزنده آشتی دهید. دانلود بازی‌های آموزشی در توپ مارکت رایگان است.

آموزش‌ها به خردسالان بهتر است در قالب‌های سرگرم‌کننده باشند؛ چون کودکان کمتر از ۷ سال نیاز به بازی کردن دارند و در حال بازی کردن، رشد می‌کنند. این تجربه می‌تواند همراه با لذت و پاداش باشد تا کودکان را بهتر جذب کند. انجام بازی‌های آموزشی در آینده به کودکان کمک می‌کند موفقیت بیشتری در تحصیلات مدرسه کسب کنند.

بازی‌های آموزشی اندروید، دارای دسته‌بندی‌های متنوعی هستند که هرکدام تاثیرگذاری متفاوتی دارند. تعدادی از این دسته‌بندی‌ها را در ادامه فهرست می‌کنیم و به‌طور مختصر درباره هرکدام توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

شما می‌توانید مجموعه بازی های آموزشی اندروید را به صورت کاملا رایگان از توپ مارکت دانلود نمایید. همچنین می‌توانید با مطالعه مقاله بازی های دخترانه اندروید، با بازی‌هایی آشنا شوید که ضمن سرگرم کردن دختر شما، محتوای کاملا مفید و مناسب در اختیار او قرار می‌دهد.

بازی‌های ریاضی

تحقیقات قوی ارتباط بین ریاضی پایه‌ای و ابتدایی را برای موفقیت‌های ریاضی در طول زندگی اثبات کرده است. اما جای تعجب است که خانواده‌ها بیشتر به یادگیری خواندن در میان فرزندانشان توجه می‌کنند و تلاش کمتری برای آموزش ریاضیات صورت می‌گیرد. خوشبختانه روش‌های هیجان انگیز زیادی برای جذاب‌تر نمودن ریاضیات وجود دارد که همه آن‌ها با ایجاد عادت به تمرین روزانه، پشتیبانی و تشویق شروع می‌شود. یکی از بازی‌های جالب این دسته، چرتکه بازی است که به کودکان در یادگیری بهتر محاسبات سریع کمک می‌کند. در آینده درباره این دسته از بازی‌ها و تاثیراتشان بیشتر خواهیم گفت.

معرفی بازی های ریاضی از بازی های آموزشی اندروید

 

بازی‌های ریاضی اندرویدی نیز از جمله بازی‌هایی هستند که می‌توان با استفاده از آن‌ها به تقویت مهارت‌های محاسبه و حل مسئله در کودکان کمک کرد. این بازی‌ها معمولاً برای دو گروه کودکان پیش دبستانی و دبستانی‌ها دارای سطح آموزش متفاوتی می‌باشد. در مقاله راه‌های افزایش علاقه کودکان به ریاضی بیشتر درباره این بازی‌ها و تاثیراتشان توضیح داده‌ایم. شما می‌توانید بازی های آموزش ریاضی را از توپ مارکت دانلود نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  راه های افزایش علاقه کودکان به ریاضی

بازی‌های آموزش زبان و الفبا

امکان تبدیل هر آموزشی به بازی ویدئویی وجود دارد. آموزش زبان هم از این جمله است و برای آشنایی کودکان خود با الفبا یا زبان‌های خارجی می‌توانید از بازی‌های طراحی شده با این مضمون استفاده کنید. بازی‌هایی که برای سنین مختلف از جمله پیش‌دبستانی‌ها طراحی شده‌اند تا با مینی‌گیم‌های جالب و مفرح مثل ترکاندن بادکنک‌هایی که حروف الفبا از درونشان آزاد می‌شود یا چیدن و مرتب کردن حروف بهم ریخته یک کلمه و مواردی از این دست، می‌توانند با انواع حروف الفبا و نحوه صحیح بکارگیری آن‌ها در کلمات آشنا شوند.

این دسته بازی‌ها معمولاً هم به‌صورت متنی و هم به‌صورت صوتی با بازیکن یا کودک ارتباط و تعامل برقرار می‌کنند تا آموزش به کامل‌ترین نحو ممکن منتقل شود.

معرفی بازی های آموزش زبان و الفبا از بازی های آموزشی اندروید

بازی‌های اندرویدی آموزش زبان به شیوه‌های مختلفی می‌توانند کودک شما را با زبان‌های خارجی یا الفبای فارسی و انگلیسی آشنا کنند. در این بازی‌ها کودک با مشاهده و تکرار با حروف الفبا آشنا می‌شود و کاربرد آن را در جملات یاد می‌گیرد. آموزش نام حیوانات و اشیاء گوناگون، در محیطی کودکانه و کارتونی کلمات را به کودک می‌آموزد. در مقاله آموزش زبان انگلیسی برای کودکان ۸ تا از بهترین بازی‌ها را معرفی کرده‌ایم که می‌توانید در یادگیری زبان انگلیسی به کودکان از آن‌ها استفاده کنید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش اعداد

تقریباً چیزی شبیه به آموزش الفبا است و بازی‌های این دو دسته اشتراکات زیادی با یکدیگر دارند و اغلب در یک مجموعه بازی، هر دو دسته قرار می‌گیرند. البته بازی‌های ویژه‌ای هم طراحی شده است که به‌طور خاص تنها به آموزش اعداد می‌پردازند. در بازی‌های آموزش اعداد، کودکان با شمارش اعداد و دسته‌های یکی، ده‌تایی، صدتایی و هزارتایی آشنا می‌شوند. همچنین خردسالان با شکل نوشتاری اعداد نیز آشنا می‌شوند.

معرفی بازی های آموزش اعداد از بازی های آموزشی اندروید

بازی‌ها می‌توانند به چند روش اعداد را به کودکان آموزش دهند. از جمله این بازی‌ها تلفن‌های کودکانه است که بسیار جالب و ساده هستند. کودک با اشاره روی دکمه‌های تلفن‌ها صدای اعداد را می‌شنوند و کم کم با این اعداد آشنا می‌شود. بازی‌ها یا به‌صورت مستقیم یا غیرمستقیم و در قالب سرگرمی‌های جذاب، فرآیند یادگیری و آموزش را کامل می‌کنند. با مراجعه به صفحه بازی‌های آموزش اعداد به کودکان می‌توانید با تعدادی از بهترین بازی‌های این موضوع آشنا شوید و برای آموزش اعداد به فرزندانتان از آن‌ها استفاده کنید. برای دانلود بازی های آموزش اعداد کلیلک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی‌های آموزش اعداد به کودکان

آموزش موسیقی

هوش موسیقایی-ریتمی یعنی توانایی تولید موسیقی و درک آن. توجه به صداهای اطراف، به ویژه صداهای ریتمیک از خصوصیات بارز کودکانی است که این نوع هوش را دارا می‌باشند. بازی‌های سبک موسیقی به کودکان در آشنایی با انواع سازهای موسیقی، تکرار الگوهای شنیداری و آواها کمک می‌کنند و به تقویت و پیدا کردن هوش موسیقیایی در فرزندان شما موثر هستند.

معرفی بازی های آموزش موسیقی از بازی های آموزشی اندروید

می‌توانید از این بازی‌ها روی گوشی اندرویدی خود استفاده کنید تا کودک با انجام بازی‌های شاد موسیقیایی با سازها آشنا شود و با انواع سبک‌های موسیقی آشنا شود. همچنین یادگیری نُت‌های موسیقی بخش دیگری از این آموزش‌ها است و کودک با تمرین کردن در این بازی‌ها از جمله بازی‌های پیانویی می‌تواند نحوه کار با سازها و نواختن موسیقی را به‌صورت ابتدایی یاد بگیرد. قابلیت ذخیره موسیقی در این بازی‌ها و پخش مجدد آن وجود دارد. برای دانلود این دسته از بازی‌ها به مقاله بازی آموزش موسیقی به کودک مراجعه کنید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی آموزش موسیقی به کودک

حیوانات و طبیعت

بازی‌ها می‌توانند کودکان را با محیط بیرون از خانه بیشتر آشنا کنند. کودک می‌تواند از طریق بازی کردن اسامی حیوانات، گل‌ها و جانداران دیگر را یاد بگیرد و با محل زندگی هرکدام آشنا شود. او می‌تواند دسته‌بندی‌های گوناگونی برای حیوانات قائل شود و تفاوت بین آن‌ها را با اشاره به ویژگی هرکدام پیدا کند. در آخر با سوالاتی که از کودک پرسیده می‌شود به شیوه آزمون و کوییز، دانسته‌های او تثبیت می‌شود.

بازی های آشنایی با حیوانات از بازی های آموزشی اندروید

محل زندگی هر کدام از حیوانات، تفکیک آبزی از خشکی‌زی و پستاندار از تخم‌گذار و مواردی از این‌دست در این بازی‌ها به کودک آموزش داده می‌شود. کودک می‌تواند بازی‌های آموزش حیوانات را روی گوشی داشته باشد و با آن سرگرم شود. یک سرگرمی مفید که اوقات فراغت او را پر می‌کند و به او طبیعت دنیای اطرافش را نشان می‌دهد. کودک از راه دیدن و شنیدن می‌آموزد. تکرار نام حیوانات و شنیدن صدای آن‌ها و دیدن تصاویرشان کمک می‌کند کودکان با طیف وسیع‌تری از حیواناتی که ممکن است در محیط زندگی یا باغ وحش‌ها ندیده باشد، آشنا شود. اگر علاقه‌مندید تا با این بازی‌ها بیشتر آشنا شوید در مقاله‌ای مجزا با عنوان آموزش حیوانات به کودکان به معرفی چندین بازی آموزشی خوب پرداختیم. برای دانلود بازی های آشنایی با حیوانات کلیک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  آموزش حیوانات به کودکان

بازی‌های کلمات

بعد از آشنایی کودکان با حروف الفبا و ورود به دوره دبستان آن‌ها کم کم طیف بیشتری از بازی‌های آموزشی و مفید را می‌توانند تجربه کنند. یکی از این دسته بازی‌ها، بازی‌های کلمات است که به تقویت حافظه و مهارت حل مسئله در کودکان کمک می‌کند. تصحیح حروف بهم ریخته، تشکیل یک کلمه با اتصال حروف، پر کردن جاهای خالی و انواع و اقسام دیگری از این بازی‌ها را می‌توان در موضوعات متنوع پیدا کرد.

معرفی بازی های آموزش کلمات

با نصب این بازی‌ها بر روی اندروید، مراحل بسیار زیاد و سرگرم‌کننده‌ای پیش رویتان قرار می‌گیرد. معمولاً این بازی‌ها در بین بزرگترها نیز طرفدار دارد و در بین کودکان لازمه انجام بازی‌های کلمه‌ای داشتن سواد خواندن است. با انجام این بازی‌ها دایره لغات کودکان افزایش می‌یابد. خلاقیت کودک در استفاده از کلمات جدید با ترکیب حروف از جمله مزایای انجام بازی‌های کلمه‌ای است. برای مطالعه توضیحات بیشتر و دانلود به مقاله بازی‌های کلمات اندرویدی برای سنین مختلف رجوع کنید.

برای دانلود بازی های آموزش کلمات کلیک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی‌های کلمات اندرویدی برای سنین مختلف

تقویت هوش و حافظه

به عنوان یک وسیله ذخیره‌سازی طبیعی و ارگانیک، مغز را می‌توان با درایوهای دیجیتالی مقایسه کرد. باورها بر این است که مغز می‌تواند تا ۲.۵ پتابایت اطلاعات را نگهداری کند که تقریباً برابر با ۳ میلیون ساعت برنامه تلویزیونی است. با این حال، بازیابی این حجم از اطلاعات موضوعی دیگر است. برای تقویت حافظه کوتاه مدت و میان مدت می‌توان از بازی‌های متنوعی استفاده کرد.

بازی های تقویت هوش و حافظه

این دسته از بازی‌ها به تقویت هوش و حافظه کمک می‌کنند. بازی‌هایی که از کودک می‌خواهند تا چیزی را به خاطر بسپارد و گاهی تا چند مرحله از یک حرکت را باید یادآوری کند. این بازی‌ها به تقویت حافظه کمک می‌کنند. همینطور انواع بازی‌های جورچینی برای تقویت جنبه‌های مختلف هوشی مفید هستند. می‌توانید از این بازی‌ها در سبک‌های فکری و آموزشی بر روی گوشی استفاده کنید و هوش و حافظه کودکان خود را با این بازی‌ها افزایش دهید. پس برای مطالعه بیشتر می‌توانید مقاله بازی‌های تقویت هوش و حافظه کودکان را ببینید. برای دانلود بازی های تقویت ذهن کلیلک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی‌های تقویت هوش و حافظه کودکان

هماهنگی چشم و دست

همانگی خوب چشم و دست مانند زمانی است که پرتقالی را که به سمت شما پرتاب شده است بتوانید در هوا بقاپید. این مهارت به شما کمک می‌کند بتوانید حرکات پیچیده را با سرعت بیشتر، دقیق‌تر و با اطمینان انجام دهید. چشم‌ها راهنمای خوبی برای دستان هستند تا حرکات را دقیق‌تر انجام دهند. هماهنگی چشم و دست به کودکان در ورزش، نوشتن، خواندن و مهارت‌های دیگری در زندگیشان کمک می‌کند. انجام برخی از بازی‌ها به تقویت هماهنگی چشم و دست در کودکان کمک می‌کنند.

بازی های هماهنگی چشم و دست

ما تعدادی از این بازی‌ها را در توپ مارکت بررسی و کارشناسی کردیم که می‌توانید در مقاله‌ای با عنوان بازی‌های هماهنگی چشم و دست برای کودکان چندتا از این بازی‌ها را دانلود کنید. این بازی‌ها با توضیحاتی درباره روند هر کدام معرفی شده‌اند و مرحله به مرحله درباره بخش‌های هر بازی در مقاله ذکر شده توضیح داده‌ایم. می‌توانید از بازی‌های معرفی شده برای افزایش هماهنگی چشم و دست کودکان استفاده کنید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی‌های هماهنگی چشم و دست برای کودکان

آشنایی با کشورها و جغرافی

این دسته‌بندی نیاز به توضیح اضافه ندارد اما بهتر است بدانید که در بازی‌ها، کودکان علاوه بر یادگیری با بخش‌های مختلف بازی تعامل می‌کنند و از اینکار لذت می‌برند. پس انجام بازی‌هایی مثل آموزش کشورها، پرچم‌ها و دیگر بازی‌های این دسته بهتر می‌توانند دانستنی‌ها را به کودک منتقل کنند؛ چراکه هم سرگرمی تعامل با اجزای بازی برای او جذاب است، هم تکرار مراحل مختلف بازی دانسته‌های او را بهتر تثبیت می‌کند.

بازی های آشنایی با جغرافی

تعدادی از بازی‌های جغرافیا در شکل کوییز طراحی شده‌اند و با سوال پرسیدن بازیکن را به چالش می‌کشند. با تکرار این کوییزها کودک به مرور تصویر پرچم و نام یک کشور را یاد می‌گیرد و به ذهن می‌سپارد. اینگونه می‌شود برای او حس هیجان و رقابت ایجاد کرد تا درباره اطلاعات کشورهای دنیا بیاموزد و سرگرمی وسیله خوبی برای این نوع از آموزش و یادگیری است. پس کودک خود را با بازی‌های جغرافیا سرگرم کنید تا با قاره‌ها و خصوصیات هر کدام از کشورها بیشتر آشنا شوند. برای مطالعه بیشتر به مقاله بازی آموزشی کشورها و جغرافیا برای کودکان مراجعه کنید.

برای دانلود بازی های آموزش کشورها و جغرافیا کلیک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی آموزشی کشورها و جغرافیا برای کودکان

سلامت و پزشکی

معمولاً کودکان یک آرزوی بزرگ دارند و این است که دوست دارند در بزرگی تبدیل به یک دکتر یا متخصص شوند. بازی‌ها می‌توانند علاوه بر استعدادیابی، کودکان را با انواع ابزارهای پزشکی آشنا کنند و ترس مواجهه با رفتن به دندانپزشکی و امثال آن را کاهش دهند. البته مهم است که چه نوع بازی را انتخاب کنید و خودتان یا یک کارشناس پیش از شما بازی را بررسی کرده باشد تا نتیجه معکوس نشود.

بازی های سلامتی و پزشکی از بازی های آموزشی اندروید

ما در توپ مارکت تعدادی از بازی‌های دکتری و پزشکی را بررسی کرده‌ایم و بهترین‌هایشان را به شما معرفی می‌کنیم. می‌توانید بازی‌های دکتری را به رایگان دریافت کنید و وارد بازی شوید. در این بازی‌ها کودک به نوعی نقش بازی می‌کند و خودش را جای یک پزشک فرض می‌کند و با وسایل پزشکی به مداوای بیماران می‌پردازد. نقش بازی‌ها به پیدا کردن استعدادهای کودکان برای مشاغل مختلف کمک می‌کنند. در مقاله‌ای با عنوان بازی دکتری و پزشکی کودکان بیشتر درباره این دسته از بازی‌ها توضیح داده‌ایم.

برای دانلود بازی های پزشکی کودکانه کلیک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  بازی دکتری و پزشکی کودکان

آشنایی با اشکال و دسته‌بندی‌ها

بازی با شکل‌ها یکی از بهترین انواع بازی‌های آموزشی هستند. در این بازی‌ها کودک با اشکال هندسی گوناگون مثل مربع، سه‌گوش، مستطیل، دایره و … آشنا می‌شود و تفاوت بین کوچکتر و بزرگتر را متوجه شده و در کنار آن می‌تواند دانسته‌های دیگری مثل دسته‌بندی اشکال و اندازه‌ها را یاد بگیرد. این نوع بازی‌ها معمولاً برای سنین ۳ تا ۸ سال مناسب هستند.

بازی آموزشی اشکال و دسته بندی

بازی با خونه‌سازی یکی از بهترین راه‌های یاد گرفتن اشکال هندسی است. کودک در این بازی‌ها قطعات مکعبی یا مستطیلی را روی هم قرار می‌دهد و یک شکل دارای مفهوم مثل درخت یا ماشین را می‌سازد. این بازی‌ها به افزایش خلاقیت در کودکان کمک می‌کنند. در بین بازی‌هایی که روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شوند نیز می‌توانید بازی‌هایی را بیابید که اشکال هندسی مختلف را به کودک می‌آموزند. مراحل این بازی‌ها از ساده به سخت پیش می‌روند تا از شکل‌های ساده به شکل‌های پیچیده‌تر برسند. گاهی به این شکل‌ها جان می‌دهند تا حس بهتری از تعامل و سرگرمی در بازیکن که یک کودک خردسال است ایجاد شود. پیشنهاد می‌کنیم مقاله 6 راهکار برای آموزش اشکال هندسی به کودکان را بخوانید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  6 راهکار برای آموزش اشکال هندسی به کودکان

یادگیری رنگ‌ها و نقاشی

بازی‌های بسیاری برای آموزش رنگ‌ها تولید شده‌اند که اسامی رنگ‌های مختلف را به کودکان آموزش می‌دهند. همچنین علاوه بر یادگیری، کودک می‌تواند با رنگ‌آمیزی طرح‌های سیاه و سفید و یا نقاشی کردن روی صفحات خالی، سرگرم شود. در بازی‌های موبایلی بعضاً تصاویر نقاشی شده جان می‌گیرند و دارای حرکت می‌شوند که حس خوبی به کودک منتقل می‌شود.

بازی آموزشی نقاشی و رنگ آمیزی

رنگ کردن صفحات یکی از بهترین سرگرمی‌ها برای کودکان است که تا ساعت‌ها آن‌ها را پای این فعالیت می‌نشاند. می‌توانید علاوه بر رنگ‌آمیزی بر روی کاغذ، زمانی که دسترسی به این وسایل مثل مدادرنگی و کاغذ ندارید از بازی‌های اندرویدی استفاده کنید. مخصوصاً اگر برای کودک خود تبلت تهیه کرده‌اید که دارای صفحه نسبتاً بزرگی است یکی از بهترین فعالیت‌ها می‌تواند بازی‌های رنگ‌آمیزی باشد. کودک با هر سن و سالی می‌تواند با این بازی‌ها ارتباط برقرار کند چراکه نیاز به دانش خاصی ندارد و همه چیز با تعامل انجام می‌شود. برای مطالعه بیشتر مقاله مفیدی در این موضوع با عنوان معرفی 10 اپلیکیشن برتر نقاشی و رنگ آمیزی اندروید در مجله توپ قرار گرفته است.

برای دانلود بازی های آموزش رنگ ها و نقاشی کلیلک نمایید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  معرفی 10 اپلیکیشن برتر نقاشی و رنگ آمیزی اندروید

انجام بازی‌های آموزشی برای کودکان امروزه به امری حیاتی و لازم تبدیل شده که می‌تواند مکملی برای آموزش‌های سنتی تلقی شود. با توپ مارکت همراه باشید و بهترین بازی‌های آموزشی اندروید را از همینجا پیدا کنید.

اشتراک‌گذاری

یک نظر

 1. نسرین صالحی پاسخ

  این بازی های آموزشی واقعا خیلی خوبن.حداقل خیالمون راحته که وقت بچه مون هدر تلف نمیشه و در حین بازی یه چیزی هم یاد میگیره

  1. AdminToop نویسنده پاسخ

   دقیقا به همین دلیل بود که ما هم بازی های آموزشی اندروید رو معرفی کردیم تا والدین آگاه باشند که چه بازی های مفیدی رو باید برای فرزندانشون نصب و استفاده کنند.

  1. AdminToop نویسنده پاسخ

   سلام. شما میتونید در قسمت مربوط به بازی های کلمات در قسمت انتهای مطلب با کلیک روی بازی های آموزش کلمات، بازی های مربوط به این دسته رو دانلود نمایید.

 2. محمد امیری پاسخ

  به نظرم موبایل با همه بدی های که میتونه داشته باشه از یه نظر خوبه که واقعا اگه در جهت آموزش برای بچه استفاده بشه به شدت کمک حال پدر و مادره و میتونه در کنار بازی های فیزیکی به آموزش بچه‌های ما هم کمک کنه

  1. AdminToop نویسنده پاسخ

   ممنون جناب امیری از نظرتون
   پیشرفت تکنولوژی و ابزار و وسایل پیشرفته که بخش مهمی از زمان ما در طول شبانه روز رو به خودش اختصاص داده هم میتونه مضر و خطرناک و هم میتونه مفید و سودمند باشه و این بستگی به نوع استفاده ما از این وسایل و ابزار داره

 3. علیرضا پاسخ

  اگه دنبال آموزش ریاضی پایه به بچتون هستید حتما برنامه ریاضی سریع برای کودک با جدول ضرب رو دانلود کنید

  1. AdminToop نویسنده پاسخ

   بله کاملا درسته
   برای کسانی که به بازی های جغرافیا علاقه دارن این سبک از بازی ها میتونه خیلی براشون لذت بخش باشه

 4. میترا پاسخ

  بازی های نقاش کوچولو و نقاشی برای کودکان خیلی خوبه برای بچه های زیر سه سال. من وقتی بچه برادرمو نمیتونیم ساکت کنیم با این بازیا سرگرمش میکنیم

  1. AdminToop نویسنده پاسخ

   ممنون از لطفتون
   این بازی ها برای کودکان زیر سه سال خیلی جذاب و سرگرم کننده است و معمولا کودکان در این سنین خیلی با این بازی ها سرگرم میشن

 5. مصطفی پاسخ

  حقیقتا مطلب کاملی بود. همه دسته بندی های آموزشی رو پوشش دادید و به نظرم چیزی کم نذاشتید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *