تاریخ امروزاسفند 17, 1399

بازی‌های چند نفره دورهمی برای اندروید

بازی‌های چند نفره دورهمی فرصت خوبی هستند برای سرگرم شدن از طریق رقابت‌های دسته‌جمعی و دوستانه روی یک گوشی یا تبلت اندرویدی. برای معرفی و دانلود بازی‌های چند نفره همراهمان باشید.

 

ذات رقابتی بودن بازی‌ها، به آن‌ها جذابیت دوچندان می‌بخشد و شما را وادار می‌کند با تکرار و تمرین به حریف قدری برای دوستان و هم‌بازیان خود تبدیل شوید. بازی‌های دورهمی اندرویدی به شما این امکان را می‌دهند که به صورت آنلاین به انجام بازی‌های چند نفره یا مولتی‌پلیر مشغول شوید. اکثر این بازی‌ها قابلیت رقابت دو نفره روی یک گوشی را هم دارند و شما نیاز به هیچ امکانات خاصی ندارید جز یک دستگاه اندرویدی و دو نفر برای رقابتی سالم و دوستانه.

 

در ادامه این مطلب از مجله توپ مارکت قصد دارم چند تا از بهترین بازی‌های دو نفره و چند نفره اندرویدی را به شما معرفی کنم.

 

رقابت دو نفره

تنوع بازی‌ها در این مجموعه بالاست و هر بار که دکمه بازی را بزنید، یک بازی به‌صورت اتفاقی انتخاب و اجرا می‌شود. بازی‌ها مینی‌گیم‌های دونفره رقابتی هستند و دو بازیکن باید سعی کنند در هر دست پیروز شوند. در هر دست بازی باید ۵ امتیاز کسب کنید تا حریف را شکست دهید. البته بازی‌ها می‌توانند یکی پس از دیگری اجرا شوند و جمع امتیازات همیشه به شما نمایش داده می‌شود. پس می‌توانید هر چند دست که مایل باشید رقابت کنید و برنده را مشخص کنید. هر زمان هم خواستاید امتیازات مجدداً صفر شود روی یکی از پرچم‌های امتیاز اشاره کنید و بعد دکمه ریستی که بالای صفحه برای چند لحظه ظاهر می‌شود را انتخاب کنید.

 

 

مجموعه بازی‌های چند نفره

این بازی‌ها که تو اصطلاح بهشون پارتی‌گیم یا بازی‌های دورهمی گفته می‌شود، بازی‌هایی هستند که مناسب جمع‌های چند نفره طراحی شده‌اند و در هر بازی حداقل ۲ و حداکثر ۴ نفر می‌توانند شرکت کنند. برای شروع هر بازیکن یک شخصیت کارتونی را که آواتاری از حیوانات است انتخاب کرده و نام، رنگ و دکمه گرافیکی مختص به خود را مشخص می‌کند. سپس یکی از بازی‌ها را از بین دوازده بازی موجود انتخاب کرده و وارد بازی می‌شوید.

بازی‌هایی از جمله فوتبال، مسابقه دو، نقطه خط، دوز، نبرد تانک‌ها، بازی حافظه (تطابق تصاویر)، عبور از بزرگراه و چندین بازی دیگر. هر بازیکن در نوبت خود بازی را پیش می‌برد (مانند نقطه خط) و در برخی از بازی‌ها همه بازیکنان به‌صورت همزمان رقابت می‌کنند (مثل فوتبال و تانک). بعد از پایان بازی امتیاز همه بازیکنان در کنار آواتار و نامشان فهرست می‌شود.

 

 

جنگ آدمک‌ها: بازی‌های چندنفره

تعداد زیادی بازی کوچک چند نفره برای رقابت‌های دورهمی با دوستان که در سه حالت ماجرایی، بازی سریع و تورنمنت انجام می‌شود. در حالت ماجرایی، مثل بازی منچ یا مار و پله هر بازیکن در نوبت خودش بسته به عدد تصادفی که می‌آورد (شبیه تاس) به همان تعداد روی خانه‌های صفحه جلو می‌رود. هر خانه وضعیت متفاوتی دارد و ممکن است شما را وارد یک بازی رقابتی کند. در حالت بازی سریع با انتخاب یکی از ۳۰ بازی موجود و مشخص کردن تعداد بازیکنان (۱ تا ۴ نفر)، وارد رقابت می‌شوید. البته امکان بازی با ربات‌ها یعنی هوش مصنوعی نیز وجود دارد. این بازی‌ها تنوع خوبی دارند و در سبک‌های مختلف طراحی شده‌اند.

بخش جام یا تورنمنت هم با انتخاب تعداد دست‌های بازی، بازیکنان را وارد رقابتی نفس‌گیر و جذاب می‌کند تا برنده پس از پایان چند دور بازی مشخص شود.

 

 

برای دانلود همه بازی‌های چند نفره و دورهمی در توپ مارکت روی لینک کلیک کنید.

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *