تاریخ امروزمرداد 25, 1401
بازی حیوانات

اپلیکیشن آشنایی کودکان با حیوانات

آشنایی کودکان با حیوانات یک نرم‌افزار کودکانه است که حیوانات را در دسته‌بندی‌های متنوع زیر معرفی می‌کند و برای هر کدام از حیوانات درون دسته‌بندی‌ها توضیحات، صدای حیوان و ترانه شاد کودکانه مرتبط دارد. همچنین نام فارسی و انگلیسی حیوان در صفحه‌ای که وارد می‌شوید نمایش داده می‌شود. دسته‌بندی حیوانات اپلیکیشن شامل موارد زیر است:

  • حشرات (زنبور و مگس)
  • پستانداران (گاو و گوسفند)
  • حیوانات مزرعه (اسب و اردک)
  • پرندگان (مرغ و خروس)

توضیحاتی برای شناخت حیوانات

در بخش اول صفحه هر کدام از حیوانات، توضیحاتی برای معرفی حیوان، محل زندگی آن و چیزی که از آن تغذیه می‌کند و ویژگی‌های منحصر به فرد آن حیوان دیده می‌شود. در بالای صفحه یک تصویر کارتونی از حیوان مثل زنبور یا اسب یا هر حیوانی که انتخاب شده نمایش می‌یابد. کودکانی که دارای سواد هستند خودشان می‌توانند از محتوای این بخش استفاده کنند و کودکان پیش‌دبستانی می‌توانند به کمک والدینشان با زندگی هر کدام از حیوانات آشنا شوند.

شنیدن صدای حیوانات

در بخش صدای هر حیوان، با اشاره روی دکمه سمت چپ پایین صفحه بعد از بارگذاری فایل صوتی از اینترنت، صدای حیوانی که انتخاب کردید پخش می‌شود. مثلاً صدای ویز ویز مگس یا صدای بق بق اردک و … با شنیدن صدای حیوانات یادگیری کودک با انواع صدای حیوانات بیشتر شده و می‌توانید با او صدای حیوانات را تقلید کنید و به بازی بپردازید.

ترانه‌های شاد و کودکانه

بعد از ورود به بخش ترانه با اشاره روی دکمه پخش سمت چپ پایین صفحه فایل شعر دانلود شده و پخش می‌شود. متن شعر کودکانه نیز بر روی صفحه دیده می‌شود تا کودک بهتر بتواند شعر را حفظ کند و یاد بگیرد. شعر و ترانه‌های این بخش شاد و شنیدنی هستند و برای کودکان از جذابیت بالایی برخوردارند. می‌توانید این شعرها را با کودکان خود تمرین کنید تا حفظ شوند و از تکرار آن با یکدیگر لذت ببرید.

در مجله توپ مارکت بخوانید:  10 بازی دخترانه اندروید + معرفی و لینک دانلود

قصه صوتی زندگی حیوانات

چند قصه آموزنده و جالب از حیواناتی نظیر زنبور، خروس، اردک و اسب که می‌توانید برای فرزندتان پخش کنید و برای دقایقی او را سرگرم شنیدن این قصه‌های زیبا کنید. کودک با شنیدن قصه‌ها با زندگی حیوانات آشنا شده و نکات خوبی را از هر کدام از حیوانات یاد می‌گیرد.

به طور خلاصه این اپلیکیشن آموزشی شامل معرفی، صدا، تصویر و ترانه‌های کودکانه در مورد حیوانات مختلف است. در کنار فرزند خود می‌توانید از فعالیت‌های متنوعی که به آن‌ها در یادگیری و آشنایی با حیوانات کمک می‌کند، لذت ببرید و در عین حال مهارت‌های شناختی کودکان خود را شامل ادراک، توجه دیداری فضایی، حافظه و … را بدون اینکه خودتان حس کنید، ارتقا دهید.

ویژگی‌های نرم‌افزار آشنایی کودکان با حیوانات:

  • معرفی انواع حیوانات به کودکان
  • شنیدن صدای حیوانات
  • ترانه‌های شاد و شنیدنی از زندگی حیوانات
  • امکان مشاهده نام فارسی و انگلیسی هر حیوان
  • تصاویر کارتونی از حیوانات
  • دسترسی آسان به بخش‌های مختلف نرم‌افزار

می‌توانید نرم‌افزار آشنایی کودکان با حیوانات را به رایگان از توپ مارکت دانلود نمایید.

اشتراک‌گذاری

سید علی متقی نژاد کارشناس نقد و بررسی بازی و اپلیکیشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *